Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí

SŠOŘS a ZŠ Ústí nad Labem. Telefon 420 475 620 268. Telefon 420 475 620 268. Telefon 420 475 620 268. Základní škola má více než padesátiletou tradici, byla otevřena v roce 1951. Od školního roku 20072008 škola splňuje kritéria bezbariérového zařízení a mohou být přijímání i žáci s tělesným postižením. Od školního roku 20082009 je zde v provozu přípravná třída. Výuku s využitím počítačů a interaktivních tabulí. Činnosti v mnoha zájmových kroužcích a školním pěveckém sboru Rarášci. Vzdělávací středis.

OVERVIEW

This web page obchodniskola.cz presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have evaluated zero pages inside the web page obchodniskola.cz and found two websites associating themselves with obchodniskola.cz.

OBCHODNISKOLA.CZ RANKINGS

This web page obchodniskola.cz is seeing varying quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for obchodniskola.cz

Traffic ranking (by month) for obchodniskola.cz

Traffic ranking by day of the week for obchodniskola.cz

Na Rychtě Hotel a pivovar Na Rychtě v Ústí nad Labem

Oslavy, rauty, firemní akce. Jaroslav Rottenborn , Sládek pivovaru. 942018 - Na čepu máme 6 piv - jarní kopřivový Velikonoční ležák, Rychtovar 14 , pšeničnou Ústeckou Rychtářku 11 , polotmavého Vojtěcha 12 , Brusinku a Mazla 12 . Náměty či postřehy od zákazníků.

Amos - Informační centrum SIPVZ

Střední odborné školy služeb a Středního odborného učiliště, Kadaň. Naše škola v dubnu roku 2004 získala statut Informačního centra SIPVZ a 2. 2005 jí byl udělen čestný název Informační centrum SIPVZ. Posláním centra je iniciovat spolupráci v daném regionu na zavádění a výměně zkušeností ICT ve školách. Škola byla a je garantem několika projektů včetně zahraniční spolupráce s partnerskými školami v Německu, Belgii apod. Informace o kurzech pro období podzim 2006.

WHAT DOES OBCHODNISKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of obchodniskola.cz Mobile Screenshot of obchodniskola.cz Tablet Screenshot of obchodniskola.cz

OBCHODNISKOLA.CZ HOST

Our web crawlers caught that a lone page on obchodniskola.cz took five hundred and forty-seven milliseconds to download. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore I consider obchodniskola.cz not secure.
46.28.107.91

I found that obchodniskola.cz is employing the Apache/2.4.25 (Debian) server.

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "SŠOŘS a ZŠ Ústí nad Labem." Our analyzers saw that the web page also said " Telefon 420 475 620 268." The Website also said " Telefon 420 475 620 268. Telefon 420 475 620 268. Základní škola má více než padesátiletou tradici, byla otevřena v roce 1951. Od školního roku 20072008 škola splňuje kritéria bezbariérového zařízení a mohou být přijímání i žáci s tělesným postižením. Od školního roku 20082009 je zde v provozu přípravná třída. Výuku s využitím počítačů a interaktivních tabulí. Činnosti v mnoha zájmových kroužcích a školním pěveckém sboru Rarášci." The website's header had obchodní as the most important optimized keyword.

SIMILAR WEB PAGES

Obchodní spolupráce Čerstvé nabídky kooperace v podnikání

Server pro kooperaci v obchodě, službách. Nebo výrobě pro živnostníky, družstva, obchodní společnosti. Zadání nabídky a poptávky zdarma. K dispozici 24 hodin denně. AKTUÁLNÍ NABÍDKY A POPTÁVKY KE SPOLUPRÁCI. We would be happy if you join us! .

Registrační pokladny pro EET

Dotyková pokladna do obchodu O1. Pokladna na tabletu T1 VisionBook. Podporujete zákon o EET? Mobilní pokladna MiniPOS V1. Dotyková pokladna LYNX 20 mini.

Obchodný-dom.sk - biely tovar, domáce spotrebiče, elektronika

sk - biela technika, domáce spotrebiče, elektronika. Tablet TA 8200 od spoločnosti GoGEN je držiteľom prestížneho ocenenia časopisu Stereo and Video v kategórii výhodný nákup. Test hriankovačov v časopise Rytmus života. Plánujete si zakúpiť hriankovač? Predĺžená záruka ETA až na 10 rokov! Hyundai DV-2-X 227 DU. Ponorný mixér Hyundai HB 962 biely.

OBCHODNÝ REGISTER FIRIEM - vyhľadávanie v obchodnom registri

Vyhľadávanie v obchodnom registri firiem. Verejný charakter obchodného registra oprávňuje každého, aby požiadal registrový súd o úradný výpis bez toho, aby preukazoval právny alebo iný záujem. Vedie okresný súd v sídle krajského súdu, a to pre právnické osoby, ktoré majú svoje sídlo v obvode tohoto krajského súdu. Označuje ako registrový súd .

OBCHODNÝ REGISTER FIRIEM - vyhľadávanie v obchodnom registri

Vyhľadávanie v obchodnom registri firiem slovenskej republiky. Verejný charakter obchodného registra oprávňuje každého, aby požiadal registrový súd o úradný výpis bez toho, aby preukazoval právny alebo iný záujem. Vedie okresný súd v sídle krajského súdu, a to pre právnické osoby, ktoré majú svoje sídlo v obvode tohoto krajského súdu. Označuje ako registrový súd .